18.10.2018 10:50

Brandýs nad Labemsucho

SOUTĚŽ Zachraňte kočíčku aneb Zatoulaná klubíčka

Bezbariérový vstup na akci

Vstup na akci povolen se zvířaty

Akce je vhodná pro děti

Zakletá klubíčkaLetní pátrací soutěž v ulicích Mělníka k výstavě Mňaaau aneb Kočky v muzeu!

Datum konání: 20. 7. 2018 - 30. 9. 2018 začátek od 09:00

Typ akce: ostatní

Regionální muzeum Mělník, p. o. vyhlásilo SOUTĚŽ
ZACHRAŇTE KOČIČKU ANEB ZATOULANÁ KLUBÍČKA!

K výstavě „Mňaaau, aneb Kočky v muzeu“, která je k vidění v malém sále muzea
od 20. 7. do 28. 10. 2018.

Znáte kocoura Švarcíka? Ten bydlí s námi v mělnickém muzeu už nějaký pátek.
Letos se rozhodl, že si na prázdniny pozve své kamarády a kamarádky. Jedna kočička, ale ztratila své jméno, když ji zaklel zlý čaroděj. Odmítla mu totiž dál sloužit a chtěla odejít a být volná. Kocour Švarc chce svoji novou kamarádku zachránit a jméno jí vrátit, tím nad ní čaroděj ztratí veškerou moc.
Pomozte mu najít rozházená klubíčka s písmenky v ulicích Mělníka!
Za mělnickými okny a výlohami se skrývá 8 písmenek v barevných klubíčkách. Tvým úkolem je písmenka najít a poskládat z nich jméno zakleté kočičky!

Zde jsou ke stažení 2 typy soutěžních karet (pro předškoláky a pro školáky) s nápovědou pro hledání a složení jména.
Odpovědi, které musí obsahovat jméno kočičky a kontakt na soutěžícího, zasílejte na adresu frelichova@muzeum-melnik.cz, nebo je přineste do pokladny muzea.
Soutěž trvá od 20. července a uzávěrka je v neděli 30. září 2018 v 16:45.

Ze všech doručených správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří získají skvělé ceny (plyšový kocour Mikeš, volná vstupenka na dětské představení, školní potřeby, bylinkový dětský balíček, kočiččí ručně malované tašky…atd.). Předání cen proběhne v rámci programu Dne Středočeského kraje 28. 10. v muzeu.

Každý soutěžící může zaslat odpověď pouze jednou!

Zapojením se do soutěže uděluje soutěžící vyhlašovateli (Regionální muzeum Mělník, p. o.) souhlas se zpracováním osobních údajů pro účel vyhodnocení soutěže a pro účel informování soutěžících o akcích spojených se soutěží na dobu, po kterou bude tento účel trvat, nejdéle však na dobu 3 let ode dne poskytnutí souhlasu. Souhlasí také se zveřejněním svého jména a příjmení po ukončení soutěže na webových stránkách www.muzeum-melnik.cz a facebookovém profilu vyhlašovatele a souhlasí se zveřejněním svého jména  a příjmení v tisku či jiných médiích.

Vytvořeno: 18. 7. 2018
Poslední aktualizace: 19. 7. 2018 11:01